Dr. Rath Health Foundation - Responsibility for Health, Peace and Social Justice
Fundacja Zdrowia Dr Ratha - nowości 2. lipiec 2013

Przewodnik jak korzystać z BodyXQ krok po kroku

Więcej...

Wiadomości lipiec 2013

3.06.2013 r.
Dyrektor Szpitala Czerniakowskiego z zarzutami korupcyjnymi
Prokuratura okręgowa w Warszawie prowadzi śledztwo ws. korupcji w Szpitalu Czerniakowskim. Dyrektor placówki usłyszał zarzuty dot. przyjęcia korzyści majątkowej - opłaconej wycieczki na Kretę w zamian za wybór firmy w przetargu na wyposażenie jednego z oddziałów.
Więcej…

31.05.2103 r.
Francja: dopiero za rok proces w sprawie leku dla diabetyków
Sąd w Nanterre, na przedmieściu Paryża, odłożył w piątek (31 maja) co najmniej o rok proces w sprawie Mediatora, leku stosowanego w leczeniu cukrzycy, który mógł przyczynić się do śmierci setek osób. To jeden z największych skandali farmaceutycznych we Francji.
Więcej…

25.05.2013 r.
Fervex wycofany ze sprzedaży
Gorączka, wymioty, biegunka – takie objawy może wywoływać złowroga bakteria Enterococcus faecium, którą wykryto w popularnych lekach „na grypę” – Fervex. Także tych dla dzieci! W tej chwili trwa akcja wycofywania tego specyfiku ze sprzedaży.
Więcej…

24.05.2013 r.
Grilujesz: Mięso w zalewie to trucizna
Wyprawiasz dla znajomych kolację przy grillu. Chciałbyś aby mięso było smacznie doprawione. Dopłacasz kilka złotych i wybierasz np. gotową zafoliowaną karkówkę w marynacie. Myślisz, że oszczędziłeś czas i masz pyszne danie? Nic bardziej mylnego! Mogłeś kupić truciznę! – alarmują specjaliści.
Więcej…

20.05.2013 r.
Ta witamina pomaga astmatykom
Świetna wiadomość dla astmatyków. Objawy ich choroby może załagodzić popularna witamina, której o tej porze roku mamy aż w nadmiarze...
Więcej…

13.05.2013 r.
5 nietypowych oznak, że brakuje ci witamin
Pękające kąciki ust, dziwna wysypka... - twoje ciało samo może dać ci znać, że masz niedobór witamin. Konkretne objawy wskazują brak konkretnych witamin. Zobacz.
Więcej…

09.05.2013 r.
Alergia na leki. Jakie leki najczęściej ją powodują
Uczulić się można na wszystko. Na pyłki roślin, kurz, pot partnera, dowolną jarzynę i dowolne białko... Alergenem, czyli czynnikiem wywołującym alergię, może być także lek, jeśli tylko organizm już się z nim zetknął i zapamiętał, że go nie lubi.
Więcej…

26.04.2013 r.
Nawet jedna puszka słodzonego napoju dziennie jest groźna dla zdrowia
Picie napojów słodzonych grozi nie tylko otyłością. Naukowcy wykazali zależność między spożywaniem tego typu napojów z rozwojem cukrzycy typu 2 - relacjonuje wyniki badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i we Francji dziennik.pl.
Więcej…

16.04.2013 r.
Buraki "mogą obniżać ciśnienie krwi"
Naukowcy twierdzą , że picie szklanki soku z buraków może obniżyć ciśnienie krwi. Wypicie 250ml (8 uncji) soku zmniejszyło o 10 mm wysokie odczyty słupa rtęci (mmHg) ciśnienia krwi w badaniu 15 pacjentów, sprowadzając niektóre odczyty do normy, jak donosi czasopismo „Hypertension”.
Więcej…

 

Dr. Rath Health Foundation

Dr. Rath Health Foundation
Sourethweg 9 | 6422 PC Heerlen
Holandia
Phone: +31 457 111 226
Fax: +31 457 111 229
E-Mail: contact@dr-rath-foundation.org
Website: www4pl.Dr-Rath-Foundation.org

Prosimy znaleźć nas na:

Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości, napisz do nas na adres
info.website@dr-rath-foundation.org