Dr. Rath Health Foundation - Responsibility for Health, Peace and Social Justice
Fundacja Zdrowia Dr Ratha - nowości 31 lipca 2013

Komentarz: Bezpieczeństwo Witamin

Z frekwencją uderzeń zegara prasa wciąż przedstawia bijące na alarm artykuły o niebezpieczeństwie brania witamin, które wyolbrzymiają lub błędnie interpretują różnego rodzaju badania. Z drugiej strony mniej nagłaśniane lub całkiem pomijane są raporty o wielorakich problemach zdrowia związanych z niedoborem witamin jak i imponujących korzyściach dla zdrowia wynikających ze wzbogacania diety w te suplementy.

Więcej...

Quo Vadis Medycyno?

Więcej...

Postaw na witaminy i minerały

Więcej...

 

Wiadomości lipiec 2013

08.07.2013 r.
Glifosat z Roundupu nas wszystkich zabija

Niepokojące odkrycia dotyczące glifosatu, aktywnego składnika zawartego w chwastobójczej substancji chemicznej Roundup, produkcji Monsanto powinny wzmocnić naszą czujność.
Więcej...

21.06.2013r.
Polska przed Trybunałem Sprawiedliwości za brak monitoringu upraw GMO

Komisja Europejska pozwała Polskę przed Trybunał Sprawiedliwości UE za brak monitoringu upraw GMO. Jest to rezultat naszych działań prowadzonych w ramach kampanii społecznej "Naturalne Geny".
Więcej...

17.06.2013r.
Zgony kobiet z powodu pigułek antykoncepcyjnych
Jedne z najbardziej popularnych pigułek antykoncepcyjnych Yaz i Yasmin doprowadziły do śmierci czterech kobiet w Finlandii, donosi Tarbija24.
Więcej...

07.06.2013 r.
Imbir naturalnym lekiem na astmę

Cudowne właściwości imbiru opisywane są w najstarszych chińskich księgach medycznych, ale wciąż odkrywane są jego nowe prozdrowotne korzyści. Ostatnie badania wykazały, że korzeń imbiru może być naturalnym lekiem na astmę.
Więcej...

05.06.2013 r.
Cilest wycofany. Co było nie tak z tabletkami antykoncepcyjnymi?
Koncern Johnson & Johnson wycofuje z obrotu około 32 mln opakowań tabletek antykoncepcyjnych Cilest w Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej - poinformowała rzeczniczka firmy. Nie ma zagrożenia dla zdrowia stosujących ten specyfik - zapewniono.
Więcej...

16.05.2013r.
Jak zwalczyć nadciśnienie – skuteczna dieta

Nadciśnienie tętnicze to prawdziwa epidemia naszych czasów – na całym świecie boryka się z nim 1,5 miliarda ludzi (w Polsce ok. osiem milionów). Ta choroba wprawdzie nie boli i nie daje wyraźnych objawów, ale jego zgubne skutki odczuwa całe nasze ciało; od mózgu, poprzez oczy, układ krążenia i nerki.
Więcej...

2.05.2013 r.
Relacja po wykładach Pani Dr Aleksandry Niedźwiecki w Poznaniu i w Warszawie

Celem prelekcji światowego eksperta dr Aleksandry Niedźwiecki było szerzenie wiedzy na temat badań nad profilaktyką i leczeniem chorób, głównie układu krążenia i raka, które obierają inny kierunek niż ten wyznaczony przez wielkie koncerny farmaceutyczne i przynoszą ciekawe rezultaty.
Więcej...

Dr. Rath Health Foundation

Dr. Rath Health Foundation
Sourethweg 9 | 6422 PC Heerlen
Holandia

Phone: +31 457 111 226
Fax: +31 457 111 229

E-Mail: contact@dr-rath-foundation.org
Website: www4pl.Dr-Rath-Foundation.org

Prosimy znaleźć nas na:

Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości, napisz do nas na adres
info.website@dr-rath-foundation.org