Założone przez dr Ratha Przedsiębiorstwo Zdrowia jest ewenementem

na skalę światową: Wszystkie zyski przekazywane są na rzecz

powszechnie uzytecznej fundacji. Więcej...

Dr. Rath Health Foundation

Najnowsze próby zdyskredytowania terapii witaminowych: Zbrodnia?

W sierpniu 1947 roku, dwa lata po zakończeniu Drugiej Wojny Swiatowej, dwudziestu czterech dyrektorów farmaceutyczno-chemicznego koncernu I.G. Farben stanęło przed Międzynarodowym Trybunałem Wojskowym w Norymberdze. Zostali oskarżeni m.in. o masowe morderstwa i zbrodnie przeciwko ludności. Po 11 miesiącach Trybunał wydał wyrok skazujący trzynastu oskarżonych pracowników I.G. Farben na karę pozbawienia wolności od osiemnastu miesięcy do ośmiu lat.
Więcej...

Dr Matthias Rath

Image of Dr. Matthias RathW roku 1994, krótko przed swoją śmiercią, dwukrotny noblista Dr Linus Pauling zwrócił się do Dr Ratha ze znaczącymi słowami: „twoje odkrycia są tak ważne, bo dotyczą milionów ludzi i zagrażają wielkim gałęziom przemysłu. Pewnego dnia mogą wybuchnąć wojny, których jedynym celem będzie zahamowanie dostępu do twoich przełomowych odkryć. Wówczas nadejdzie czas próby, kiedy będziesz musiał stanowić opór!”

Więcej...

Dr Aleksandra Niedzwiecki

Image of Dr. Aleksandra NiedzwieckiDr Aleksandra Niedzwiecki, jest przewodniczącym zarządu (CEO) i dyrektorem badań Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha w Kalifornii jak również wice-prezydentem Fundacji Zdrowia Dr Ratha i członkiem zarządu Dr Rath Education Services.

Więcej...

Newsletter archiwum

Jeżeli chcecie Państwo regularnie otrzymywać nasze bezpłatne newslwttery, kliknijcie tu, lub wyślijcie wiadomość na adres: info.line-pl@dr-rath-foundation.org

3 luty 2011 r.

Szanowni Państwo,

Nazistowskie korzenie brukselskiej UEZ wielką przyjemnością informujemy, iż książka „Nazistowskie korzenie brukselskiej UE” autorów: Paul Anthony Taylor, Aleksanda Niedzwiecki, Matthias Rath, August Kowalczyk jest już dostępna. Książka ta zawiera kopie niepublikowanych wcześniej historycznych dokumentów pochodzących z międzynarodowych archiwów, możecie nabyć ją Państwo bezpośrednio w przedsiębiorstwie Dr Rath Education Services B. V, w Holandii lub w sieciach księgarskich w Polsce (m.in. MATRAS)

Dr Rath i Koalicja Zdrowia od wielu lat dążą do celu, by przedstawić prawdziwe kulisy i rzeczywiste interesy brukselskiej UE obywatelom Europy i Świata. Narzędziem, który zapewni sukces tej pracy edukacyjnej, jest książka „Nazistowskie korzenie brukselskiej UE“. Z pewnością na początku wielu czytelników skonfrontowanych z tematem będzie negatywnie nastawionych do przedstawionych faktów, które wydawać się mogą niemożliwymi. Jeżeli jednak zapoznają się z kulisami i historycznymi zależnościami - zapytają, jak to możliwe, że współcześni politycy – i ci z lewicy, i z prawicy – dotąd dają prowadzić się po omacku?

Więcej informacji

www.relay-of-life.org

lub

Dr. Rath Health Foundation
Sourethweg 9
NL-6422 PC Heerlen
Holandia
info.line-pl@dr-rath-foundation.org
tel. 0031 457 111 116