Założone przez dr Ratha Przedsiębiorstwo Zdrowia jest ewenementem

na skalę światową: Wszystkie zyski przekazywane są na rzecz

powszechnie uzytecznej fundacji. Więcej...

Dr. Rath Health Foundation

 

Nasz dar dla ofiar tajfunu Haiyan:
Daj człowiekowi łódź a będzie najedzony przez lata

 

W listopadzie 2013 r. tajfun Haiyan nawiedził i zdewastował Filipiny. Był to najsilniejszy tajfun, który do tej pory nawiedził ten wyspiarski kraj. 6000 osób straciło życie, ponad 280000 odniosło poważne obrażenia. Ponad milion domostw zostało całkowicie zniszczonych. Siła żywiołu była tak wielka, że dopiero w styczniu 2014 r. wydobyto ze zgliszczy ostatnie ciała ofiar.

Jako organizacja zdrowotna, fundacja dr Ratha poczuwa się do obowiązku pomocy ofiarom tej katastrofy. Od razu po tym strasznym kataklizmie złożyliśmy swóją darowiznę na ręce naszego przedstawiciela w regionie dr Wong Ang Penga. Dzięki jego pomocy jesteśmy pewni, że nasza darowizna trafiła bezpośrednio do potrzebujących.

Za pieniądze przekazane przez naszą fundację, zakupiono łodzie dla filipińskich rybaków, którzy przez tajfun stracili cały dorobek swojego życia. Jak pokazują zdjęcia, rybacy z wdzięczności nazwali swoje łodzie na cześć naszej fundacji.

Parafrazując stare powiedzenie: Daj człowiekowi rybę a nakarmisz go na jeden dzień, daj mu łódkę, a nakarmisz go na całe życie.