Założone przez dr Ratha Przedsiębiorstwo Zdrowia jest ewenementem

na skalę światową: Wszystkie zyski przekazywane są na rzecz

powszechnie uzytecznej fundacji. Więcej...

Dr. Rath Health Foundation

Część wygospodarowanych zysków przeznaczona jest na dalsze badania nad naukowo udokumentowanymi naturalnymi metodami i pracę informacyjno - edukacyjną, demaskującą m. in. mechanizmy działania farmaceutycznego rynku "profitu z chorób".

Ponieważ przemysł farmaceutyczny, pomimo naukowego uzasadnienia naszych niezależnych badań, jest nam przeciwny i podważa moralną spójność naszych działań, które mają na celu szeroko rozumiany użytek publiczny, coraz liczniejsi jego przedstawiciele, w mediach, środowiskach medycznych oraz polityce usiłują podważyć nasz sukces badawczy przez wykorzystanie kruczków prawnych i szeroko rozpowszechnioną, publiczną kampanię, mającą na celu zniesławienie i poddanie w wątpliwość wyników naszych badań. Z racji niemożności przedstawienia dowodów naukowych, jeszcze się to jak dotąd nie udało.

Jeśli chcą Państwo wesprzeć nasze stanowisko i pracę, prosimy zabrać głos i tym samym przyczynić się do możliwie najszybszego rozstrzygnięcia dyskusji, w której z jednej strony stoją ogromne wpływy handlowe wynikające z komercjalizacji ludzkich chorób, a z drugiej droga do naturalnego zdrowia dla milionów ludzi na całym świecie.

Wspomóżcie nas aktywnie np. polecając swoim znajomym tą stronę internetową!